Jak si i s atopickým ekzémem udělat pěkné selfie

Doba, kdy měli naši prarodiče jedno fotoalbum na všechny svoje fotky, je dnes pro nás nepředstavitelná.

Díky šikovným smartphonům se fotíme často a rádi. A právě díky nim vznikl i fenomén selfie.

Atopický ekzém

A přitom nemusí jít vůbec o narcismus. Teda, pokud nepostujete na sociální sítě 3 a více selfíček denně. Podle studií právě toto číslo určuje, jestli jste na focení sebe sama závislí, nebo ne. Selfie je ale hlavně pozitivní fenomén, který pomáhá sdílet s přáteli ty nejkrásnější momenty a zážitky.

Atopický ekzém

Když je někdo fotogenický, tak dělat si selfiečka je pak skutečně radost. A hlavně nemusí řešit, jak se vyfotit, protože to jde všecko nějak samo. Někteří si naopak musí trochu zvyknout sami na sebe, ale potom už to jde. Mnozí ale zůstanou u toho, že se fotit jednoduše nechějí, protože se svým vzhledem nejsou spokojení. A často je důvodem právě pleť.

„Zhoršení pokožky může zapříčiňovat více faktorů, z nichž některé pominou samy a některé je třeba řešit často i celý život."

Hlavně když patříte mezi ty, které trápí atopický ekzém na viditelných místech jako tvář, ruce nebo krk. Proto jsme pro vás připravili pár tipů, jak si udělat pěkné selfie a přitom neupozorňovat na drobné chybičky krásy.

Pročtěte si také

Hudba jako lék a odbourávač stresu

1. Vyzkoušejte selfie tyč
Právě detailní záběry z ruky můžou odhalit i ty nejmenší nedokonalosti. Díky selfie tyči získáte nejen odstup, ale dáte i víc prostoru atmosféře okolo vás.

Atopický ekzém

2. Hledejte správné světlo
Pěkná fotka často závisí i na tom, jaké do ní dostanete světlo. Zkuste měnit svoji pozici a úhel záběru vůči slunci anebo světlu v interiéru. Určitě najdete to správné místo.

Výživa pokožky již během sprchování s Intensive Gel moussantem

Sprchový gel pro každodenní péči při léčbě atopického ekzému. Čistí a zklidňuje.

KOUPIT TEĎ
Atoderm Intensive Gel moussant

3. Zkuste vhodnou aplikaci
Momentálně existuje celá řada aplikací, které používají speciální algoritmy na vyhlazení pleti a přitom zakryjí všecko, co nechcete ukázat.

4. Foťte, foťte, foťte
Možná to zní na první pohled zvláštně, ale některé celebrity pořídí často i desítky, jestli ne stovky fotek, než vyberou tu pravou. Zkuste jen cvakat a měnit pózy. Uvidíte, že z 10 fotek vyberete určitě lépe, než kdybyste udělali jen jednu.

5. Zjistěte si, co je in
Někdy je pěkná fotka i otázkou trendů. Duckface, focení nohou, selfíčka z toalet a fitek jsou dávno out. Buďte kreativní a vyzkoušejte něco nového.

Mít problémy s pletí není nic příjemného, ale někdy je možné zmírnit aspoň projevy. Například při atopickém ekzému může problémovým místům pomoct právě správná kosmetika.

„Produkty řady Atoderm jsou speciálně vyvinuté pro problémová místa, které nejen pomáhají při příznacích suché a svrbivé pokožky, ale také potlačují začervenání."

A možná už brzy nebudete žádné triky potřebovat.

2.5000

Byl pro vás tento článek užitečný?

Ne

Ne

Velmi užitečný

Děkujeme za Váš hlas

Nenechte si ujít i tyto články