Představujeme Atoderm Intensive Baume

Přinášíme vám nový seriál článků o produktech, které vám výrazně ulehčí život s atopií.

Pravdy o atopii znáte jako portál, kde se opravdu úzce věnujeme atopickému ekzému, a to prostřednictvím odborných, ale i lifestylových článků. Nejnověji vám chceme pravidelně představovat i konkrétní produkty, které vám s tímto problémem můžou výrazně pomoct. A to, že nepřeháníme, si můžete ověřit hned v prvním článku, který jsme se rozhodli věnovat nejdůležitějšímu produktu pro atopiky – Atoderm Intensive Baume.

 Matka se synkem používají Atoderm Intensive Baume

Určitě jste už někdy slyšeli o ceramidech, které tvoří významnou složku naší pokožky. Odborně se označují také jako mezibuněčný cement a ten ve své podstatě má ochrannou funkci. Jeho nedostatek způsobuje oslabení obranyschopnosti pokožky, což může vést ke vzniku atopického ekzému. Vhodnou relipidací je možné tento stav upravit. Atoderm Intensive Baume je proto ideální volbou při dlouhodobém používání.

Aplikace Atoderm Intensive Baume

Když řekneme, že je to hotový balzám pro tělo, myslíme to obrazně i doslovně.

„Intensive Baume je vysoce zklidňující balzám pro pokožku se sklonem k atopii."

Okamžitě totiž zklidňuje podráždění, zmírňuje svědění a intenzívně zvláčňuje. Pomáhá tak udržovat pocit harmonie na pokožce i ve vašem nitru, abyste si mohli naplno užívat krásné chvíle s nejbližšími. Víme, jak je podstatné žít okamžikem, a pocit neklidu nám to častokrát velmi ztěžuje.

Pročtěte si také

Atopický ekzém: Co to je a jak ho léčit?

Atoderm Intensive Baume má unikátní strukturu, která se lehce vstřebává a nezanechává pocit mastného efektu. Tuto vlastnost ocení atopici i lidé s velmi suchou pokožkou, pro které je mazání každodenní rutinou. Ať už jsme to my dospělí, děti, anebo kojenci. Je vhodný pro všechny.

I výsledky průzkumu hovoří jasně.

„Suchost pokožky lidí s atopickým ekzémem se po 56 dnech používání balzámu zlepšila až o 81 % "

(výsledky 8 mezinárodních klinických studií na více než 2000 pacientech). Také proto je Atoderm Intensive Baume tolik oblíbený. Protože opravdu funguje a pomáhá. Chtěli byste ho vyzkoušet? Podívejte se SEM

Výsledky průzkumu Atoderm Intensive baume

„Balzám Atoderm Intensive se jako léčebná dermatokosmetika používá při léčbě ekzému dlouhodobě i preventivně a skutečně jsme v ambulanci nezaznamenali intoleranci tohto produktu u žádného pacienta. Samozřejmě v některých případech na léčbu komplikovaného ekzému nestačí samostatně, musíme použít i jiné léky na předpis, ale je její neoddělitelnou součástí, jako základní pilíř léčby – promaštění,“ tvrdí MUDr. Michaela Duchoňová.

Atoderm Intensive Baume má 3 základní vlastnosti:

1. Obnovující – RELIPIDAČNÍ – obsahuje biomimetické lipidy, v největší míře chybějící ceramidy a fytosfingosin, které slouží k hloubkové biologické obnově. Za obnovujícím účinkem stojí patent LipigeniumTM, unikátní komplex ceramidů 1, 3 a 6, fytosfingosinu, cholesterolu a esenciálních mastných kyselin, které nejen doplňují chybějící lipidy (mezibuněčný cement), ale také zvyšují jejich samotnou tvorbu v pokožce, a tím zajišťují dlouhodobý účinek.

2. Redukuje SVĚDĚNÍ a je PROTIZÁPALOVÝ – trojitý biologický účinek proti svědění díky PEA (PalmitoylEthanolAmidu) a protizápalová složka – glukonát zinku, který pokožku intenzívně zklidňuje.

Atoderm Intensive Eye: zklidňuje, obnovuje a odstraňuje make-up

Nový standard 3v1 pro každodenní péči o podrážděná oční víčka.

KOUPIT TEĎ
Nový pohled na podráždění očních víček:  Atoderm Intensive Eye

3. Pomáhá s ATOPICKÝM EKZÉMEM – je výraznou podporou pro lidi, které dlouhodobě trápí atopický ekzém. Obsahuje totiž unikátní složku Sucroester, která zabraňuje přilnutí zlatého stafylokoka (S. aureus) na pokožku, a tím brání jeho přemnožení a vzplanutí ekzému. S. aureus stojí totiž ve velké míře za zhoršením projevů atopického ekzému. Z výsledků studie můžeme vidět, že snižuje přítomnost stafylokoka na pokožce až o 53 %.

Unikátní Složka Sucroester

Přítomnost zlatého stafylokoka je spojována s rozvojem atopické dermatitidy.

„Atoderm Intensive Baume výrazným způsobem omezuje i pronikání alergenů do pokožky, což z dlouhodobého hlediska pomáhá zlepšovat stav pokožky."

Atoderm Intensive Baume je především dermokosmetika a může doplňovat medikamentózní léčbu předepsanou lékařem. Dnes známe atopický ekzém jako onemocnění, na které současná medicína nemá 100% účinný lék. Kortikoidy jsou jenom dočasným řešením problému. Atoderm Intensive Baume však můžete používat dlouhodobě a pozitivní výsledky se odrazily i v testech na pacientech s atopickým ekzémem. Na vysvětlenou, Scorad je mezinárodní stupnice, která měří 5 základních příznaků atopického ekzému (suchost, zhrubnutí, mokvání, otok, zčervenání).

Mezinárodní stupnice Scorad

* Stanovení účinnosti a tolerance Atoderm Intensive Baume na suchou pokožku pacientů s atopickou dermatitidou, 125 subjektů, Bulharsko 2015.

Atoderm Intensive Baume doporučujeme používat jednou až dvakrát denně, a to klidně jak na tvář, tak na tělo. Jak jsme zmiňovali v úvodu, nanášení produktu je příjemné a nezanechává pocit mastnoty. Navíc vás určitě potěší i to, že je hypoalergenní, bez jakýchkoli parabenů či parfémování. Zkrátka ta největší pomoc v té nejčistší podobě.

„Vcítí se do vaší kůže“ není jen pěkná větička, kterou s Intensive Baume spojujeme. Tato věta nejvíc vystihuje to, co tento unikátní produkt dokáže. Proto jsme se všechny jeho pozitivní vlastnosti snažili shrnout do tohoto článku a doufáme, že jsme vás o jeho unikátních účincích přesvědčili zas o něco víc.

Pokud vás tento balzám s okamžitými i dlouhodobými účinky zaujal, vyzkoušejte si ho na vlastní kůži. Věříme, že pozitivně zlepší kvalitu vašeho života i celé vaší rodiny. Najdete ho v našem E-SHOPU i v našich partnerských lékárnách ZDE

4.6000

Byl pro vás tento článek užitečný?

Ne

Ne

Velmi užitečný

Děkujeme za Váš hlas

Nenechte si ujít i tyto články