Novinka Atoderm Intensive gel-crème vás překvapí svou lehkou texturou

Asi nejnepříjemnějším projevem atopického ekzému je zvýšená citlivost kůže. Narušena je stavba i funkce kůže, což se v reálném životě projevuje jako suchá pokožka s jemnými trhlinkami.

Alergeny a jiné dráždivé látky jí pronikají mnohem rychleji, což způsobuje množství průvodních příznaků, nejhorším z nich ale bývá svědění kůže. Samotné svědění vzniká podrážděním nervových zakončení v kůži. V případě atopického ekzému ji může podráždit i teplo, zima, pocení nebo mnoho jiných vlivů.

I z toho důvodu musí pacienti s atopickou pokožkou každodenně používat změkčující krémy na posílení kožní bariéry nebo potlačení výskytu zarudnutí. Právě léto s sebou přináší nesnesitelná vedra, která činí tuto rutinu ještě obtížnější. Zpocená pokožka může být v kombinaci s mastným a příliš hutným krémem opravdu nepříjemná. A právě tyto skutečnosti nás inspirovali k tomu, abychom vyvinuli novinku Atoderm Intensive gel-crème.

atoderm Intensive gel creme

Horké a suché léto působí na atopickou pokožku dráždivě, proto byste jí měli dopřát krém s maximální svěžestí. Atoderm Intensive gel-crème už ve svém názvu prozrazuje gelovou bázi, která je svěží a lehká. Oceníte hlavně rychlé vstřebávání do pokožky, následné zvlhčení a výživu kůže.

Mezi hlavní přednosti krému patří:

  • zmírnění svědění,
  • hydratace a ochrana pokožky až 24 hodin,
  • dlouhodobé posílení kožní bariéry,
  • rychlé vstřebání a lehká textura vhodná hlavně v letním období.

Atoderm Intensive gel-crème se stal součástí klinické studie, která přinesla následující výsledky: 

  • 100procentní okamžitá úleva od svědění s účinkem až 24 hodin, (1)
  • 100procentní hydratace 24 hodin, (1)
  • 95procentní dlouhotrvající ochrana pokožky. (2)

(1) Otevřená intra-individuální klinická studie realizovaná na 31 pacientech s atopickou pokožkou po dobu 28 dní, Mauricius 2019.
(2) Uživatelské testy na 20 pacientech realizované 21 dní, Singapur 2019.

Díky jeho textuře můžete Atoderm Intensive gel-crème užívat ráno i večer, na obličej i tělo, během horkých i mírných dní. Uleví vám i dětem a může ho užívat celá vaše rodina. Novinku Atoderm Intensive gel-crème si můžete koupit v některé z Bioderma partnerských lékáren nebo také pohodlně online.

5.0000

Byl pro vás tento článek užitečný?

Ne

Ne

Velmi užitečný

Děkujeme za Váš hlas

Nenechte si ujít i tyto články