Přinášíme nový pohled na podráždění očních víček: Atoderm Intensive Eye

Právě okolí očí je u mnoha lidí velmi citlivou částí těla. Nezáleží přitom na věku nebo aktuálním období života. Atoderm Intensive Eye se účinně postará o podrážděná oční víčka. A to každý den.

Některá rána jsou jednoduše těžší. Jestli patříte k těm, kteří mají citlivé oči i jejich okolí, probuzení může doslova pálit. Oční víčka jsou tak opuchlá, červená a svrbí. I když byste v tento moment nejradši zůstali doma v posteli, povinnosti to nedovolí a den se musí rozběhnout. Pohled na svět se tím pádem stává těžším a sluneční brýle bude třeba odložit. Na každý problém ale existuje řešení a jedno takové najdete v produktu Atoderm Intensive Eye.

„Podráždění očních víček se vždy objevuje v nejhorší chvíli, bez varování a většinou u žen (80 %) kvůli kosmetickým produktům."

Atoderm Intensive Eye je nová rutina 3v1 pro každodenní péči o podrážděná oční víčka. Zklidňuje, obnovuje a odstraňuje make-up. Jeho inovativnost oceníte během fáze vzplanutí, stejně jako ústupu. Produkt můžete použít k uklidnění a obnově pokožky, ale i jako odstraňovač make-upu a jemné nečistoty na tváři.

Okamžitá úleva od svrbění s Atoderm SOS Sprejem

Zklidní pokožku do 60 vteřin a působí až 6 hodin. Pro časté a akutní svrbění.

KOUPIT TEĎ
Atoderm SOS Sprej

Důležité je, že takto se za každých okolností vyhnete přílišnému tření a podráždění. Kdokoli může dostat ekzém očních víček. Nejčastěji začíná zrudnutím a podrážděním. Velkou výhodou Atoderm Intensive Eye je právě jeho složení a krémovo-gelová textura. Rozplývá se na pokožce jako gel, ženám slouží jako dobrý podklad pod make-up a na konci dne čistí pokožku bez potřeby oplachování.

Novinka: produkt Atoderm Intensive Eye od Bioderma

Nová rutina pro každodenní péči obsahuje méně složek, které jsou aktivní a původem velmi čisté. I díky tomu minimalizují všechna rizika reakce kůže. Malé množství produktu se aplikuje na oční víčka od spodního vnitřního koutku k hornímu vnitřnímu koutku očí. 

4.0625

Byl pro vás tento článek užitečný?

Ne

Ne

Velmi užitečný

Děkujeme za Váš hlas

Nenechte si ujít i tyto články