Atoderm SOS Sprej: Okamžitá úleva od svrbění

Svrbění je symptom mnohých dermatologických onemocnění. Jak si od něj ulevit bez škrábání, které stav pokožky jen zhorší? Účinnou první pomocí je Bioderma Atoderm SOS Sprej.

Atoderm SOS Sprej: Okamžitá úleva od svrbění

Pokud bychom měli tento unikátní produkt popsat co nejvýstižněji, určitě vám řekneme, že jde o první pomoc při náhlém pocitu svrbění, kterou na problémové místo aplikujete jednoduše nastříkáním přímo na pokožku bez nutnosti roztírání. Pojďme se však seznámit s příčinami a důsledky nepříjemného svrbění, na které si stěžují pacienti v dermatologických ambulancích.

Věděli jste, že až třetina pacientů, kteří navštíví dermatologa, si stěžuje na svrbění?

Je to komplexní dermatologický symptom, který ve velké míře ovlivňuje kvalitu života pacienta (problémy se spánkem, diskomfort v každodenních aktivitách, zvýšený sklon k úzkosti a depresi a celkový pocit nepohodlí). Přitom až 20 % těchto případů může vést k chronickým stavům. Svrbění často pochází z vícero zdrojů a od onemocnění, jako jsou chronická kopřivka, atopická dermatitida, psoriáza, suchá pokožka a další.

Co se děje s pokožkou při svrbění?

Čím víc se pacient škrábe, tím víc ho pokožka svrbí. Je to začarovaný kruh, který představuje překážku pro každodenní pohodu.

Svrbění pokožky. Jak zastavit bludný kruh svrbění a škrabání pokožky?

Kruh svrbění a škrabání je ale možné zastavit. Bioderma přináší Atoderm SOS Sprej proti svrbění, který okamžitě působí na svrbění pokožky. Zklidňuje pokožku už za 60 sekund a poskytuje úlevu až na 6 hodin i díky těmto třem účinkům:

  1. Spojení technologie Skin Relief (výtažek z Ambory + EGCG ze zeleného čaje) a Enoxolonu biologicky cílí na kožní buňky (žírné buňky, keratinocyty...), které brání uvolňování svrbivých mediátorů, a tím snižují dráždění nervových zakončení. Výsledkem je účinek proti svrbění.
  2. Enoxolon, výtažek z kořene sladkého dřívka, se sám o sobě biologicky zaměřuje na zánět a biomimetický účinek podobný kortizonu pomáhá zklidnit pokožku.
  3. Vitamín PP a skvalen přinášejí víc lipidu do kožní bariéry pro hydratační a ochranné účinky.

Sos sprej proti svrbění. Jak funguje Atoderm SOS Sprej proti svrbění.

Při atopické dermatitidě byl u 30 dětí ve věku od 4 měsíců do 4 roků prokázán pokles svrbění až o 51 %. Výborné účinky se prokázaly i při dalších problémových stavech pokožky. Účinky Atoderm SOS Spreje jsou klinicky prokázány.

Například u psoriázy se snížil pocit svrbění o 36 % u 30 pacientů ve věku 21 až 62 let a při chronické kopřivce pokleslo svrbění o 35 % u 30 pacientů ve věku 18 až 82 let.

Sprej proti svrbění účinnost. Účinky Atoderm SOS Spreje jsou klinicky prokázány.

Na ověřený účinek se můžete spolehnout už od prvního použití.

Aplikace je opravdu jednoduchá a zajistí okamžitou úlevu od svrbění. Co jsou největší výhody Atoderm SOS Spreje proti svrbění od Biodermy?

  1. Díky 360° aplikaci dosáhnete i na těžko dostupná místa na těle (stříká i vzhůru dnem).
  2. Pro dosažení rovnoměrného rozptýlení stříkejte přibližně z 20cm vzdálenosti.
  3. Výhodné balení 200 ml se hodí pro celou rodinu. Cestovní balení zajistí jednoduché použití kdykoli v průběhu dne.
  4. Můžete ho používat tak často, jak je potřeba.
  5. Nepoškozuje oblečení.

Ověřený účinek Atoderm SOS spreje.

Výborným doplňkovým produktem k Atoderm SOS Spreji je Atoderm Intensive Baume, určený také proti svrbění. Jde o zklidňující péči s dlouhotrvajícím biologickým působením na suchou pokožku díky patentu Lipigenium.

SOS Sprej najdete ve vaší nejbližší lékárně nebo si ho objednejte přímo přes e-shop.

Matka se synkem používají Atoderm Intensive Baume

Pročtěte si také

Představujeme Atoderm Intensive Baume

4.4000

Byl pro vás tento článek užitečný?

Ne

Ne

Velmi užitečný

Děkujeme za Váš hlas

Nenechte si ujít i tyto články